Copyrights ©  Małgorzata Wesołowska

Retusz typu High-End to perfekcyjne usunięcie niedoskonałości przy jednoczesnej dbałościest to proces bardzo drobiazgowy - wymaga od retuszera profesjonalnego wyczucia, delikatności i stylu. Oferuję usługi profesjonalnego retuszu zarówno dla fotografów indywidualnych jak i dla agencji reklamowych.


Priorytetem dla mnie jest wiarygodność efektu - by wydobyte ze zdjęcia piękno nie było dla odbiorcy oczywistym efektem pracy graficznej. 

Retusz zdjęć to praca "projektowa" - dla mnie bardzo ważne jest aby końcowy efekt był zgodny z wyobrażeniami, stylem pracy i estetyką innych osób pracujących przy zdjęciu - przede wszystkim fotografa i wizażystki. Konsultuję się z zespołem podczas swojej pracy, słucham ich uwag, pracuję tak - aby wszyscy byli zadowoleni z efektu.
Jeśli fotograf nie chce ujawniać faktu, że jego prace są retuszowane - akceptuję to i nikt nie będzie wiedział o współpracy (wszystkie istotne dla współpracy aspekty dotyczące praw autorskich i poufności zawieramy w umowie)

Każdą usługę retuszerską wyceniam indywidualnie w zależności od zakresu prac wymaganego dla danego zestawu zdjęć. Retuszuję tylko zdjęcia beauty i edytoriale modowe. Także do wydruków wielkoformatowych.  

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu foto.malwa@gmail.com oraz (+48) 512 688 299

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now