top of page

Opinie ... czyli parę słów od osób, które były, widziały i zdecydowały się pozostawić komentarz... :)

 

 

"Pierwsza edycja Tips&Tricks PS zaawansowany 2015, to także moje pierwsze szkolenie u Gosi. Porównując do innych na pewno MEGA profesjonalne. Unikalność w tym szkoleniu to " grupowy indywidualizm " Emotikon wink . Nikt nie został pozostawiony bez swojego pytania, problemu, pomysłu. Na swoim przykładzie zobaczyłem jak Gosia szybko niweluje braki, niestety powstałe u mnie przez zły wybór poprzedniego " trenera". Materiały z których korzystam do dziś przygotowane perfekcyjnie i z niesamowitą wręcz dokładnością, co powoduje, że powrót do zagadnień po kursie jest prosty i intuicyjny. Dodatkowo Gosia wspiera wszystkich po kursach prowadząc swoje grupy fotograficzne na FB. Polecam wszystkim, którzy nie mogą się zdecydować, kogo wybrać na swojego nauczyciela, w tym wypadku wybór jest prosty "Mistrz to Małgorzata " . Jeszcze raz Wielkie dzięki i do zobaczenia na następnych szkoleniach, warsztatach."
Tomasz Wielochowski, PL (Photoshop zaawansowany, Tips&Tricks, 2015)

 


"Jeżeli szukasz kogoś, kto ma mega dużą wiedzę, nie przesadza z photoshopem tylko używa po to aby wydobyć piękno ze zdjęcia i z modeli - lepiej nie mogliście trafić :) Gosia ma bardzo dużą wiedzę i potrafią ją przekazać w zgrabny ustrukturyzowany sposób. Przy tym zaraża swoją pasją. Polecam szczególnie indywidualne zajęcia, bo wtedy razem pracujecie nad tym czego akurat potrzebujecie".
Dorota Dabińska-Frydrych, PL (Photoshop zaawansowany, tryb indywidualny, 2015)

 

"Jako fotograf amator, dotychczas skupiałam się na parametrach aparatu, momencie w którym należy nacisnąć migawkę, poszukiwaniu tej odpowiedniej chwili, którą chciałabym uwiecznić. Doszłam do etapu, w którym okazało się, że to zdecydowanie za mało. Wtedy z pomocą przyszły mi indywidualne zajęcia z Małgosią. Małgosia ze swoim bogatym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem szkoleniowym, bezbłędnie potrafi wypełnić luki w wiedzy i umiejętnie pokierować dalszym rozwojem. Nie skupia się na jednym elemencie, czy sposobie obróbki ale elastycznie dopasowuje podejście do poziomu wiedzy ucznia i swobodnie korzysta z szerokiego wachlarza instrumentów przydatnych w post-produkcji. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście, tempo dopasowane do moich potrzeb oraz czasu jaki mogę poświęcić nauce. Odpowiada mi także forma nauki. W zaciszu mojego domu, na znanym mi sprzęcie a jednocześnie pod okiem doświadczonego instruktora. Gorąco polecam Małgosię jako profesjonalnego Coacha fotograficznego i pełnego pasji fotografa"
Agnieszka Włachos, PL (Photoshop, tryb indywidualny, 2015)

 

 

"Serdecznie polecam szkolenia z retuszu organizowane i prowadzone przez Małgosię Wesołowską. Dlaczego? Bo Małgosia jest do zajęć profesjonalnie przygotowana (np. materiały, które są później bardzo pomocne) i wie jak dzielić się swoją wiedzą. Naprawdę warto!"
Paweł Rybałtowski, PL (retusz High-End, 2015)

 

 

"Warsztaty u Gosi to czysta przyjemność. Jej profesjonalne podejście, metodyka nauczania, przeogromna wiedza i perfekcjonizm połączone z przemiłą i ciepłą osobowością sprawiają,  że zdobywanie wiedzy przychodzi łatwo i procentuje. Gosia ma indywidualne podejście, potrafi przełożyc wiedzę teoretyczną na praktyczną, skupia się na potrzebach swojego ucznia. Serdecznie polecam, zwłaszcza wszystkim osobom, które chcą nie tylko wiedzieć, ale również widzieć więcej. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!
Kati Hettiger, DE (tryb indywidualny 2014/2015)

 

 

"Polecam serdecznie zajęcia indywidualne! Takie zajęcia są przystosowane do konkretnych potrzeb kursanta i moim zdaniem pozwalają najefektywniej zgłębić interesujące nas zagadnienia. Małgosia jest nauczycielem bardzo cierpliwym, poukładanym, z ogromną wiedzą, a co najważniejsze, umie ją przekazać. Zawsze jest solidnie przygotowana do zajęć. Dzięki niej zrozumiałam podstawy fotografii, zaprzyjaźniłam się z tajemniczymi literkami na aparacie i uwierzyłam, że mogę robić ładne i ciekawe zdjęcia. Odpowiada na wszystkie moje pytania, chętnie podsyła ciekawe linki, dzieli się z pasją tym co jest jej własną pasją Zamierzam dalej korzystać z bogatej wiedzy Małgosi i nauczyć się pracy z lampą, a także obróbki graficznej zdjęć"

Agnieszka Ciechowicz, PL (tryb indywidualny, 2015)

 

 

"Nauka z Małgosią, to czysta przyjemność, nawet najbardziej zatwardziali i oporni pojmą zawiłe meandry Photoshopa.

Małgosia oprócz tego, że jest przesympatyczną osoba, cierpliwą, ale przede wszystkim PROFESJONALISTKA w każdym calu!!! Z niebywałą łatwością, metodycznie podaje nam ogrom wiadomości, tłumaczy, słucha, ma odpowiedź na każde pytanie!!! Zawsze mozna wrócic do danego punktu, jeśli cos nam umknęło. A poza tym prawdziwa pasjonatka, ktora kocha swoją pracę i potrafi ja nam przekazac!!!"
Natalia Pont, FR (retusz High-End, tryb indywidualny, 2015)

 

 

"Małgosiu, bardzo dziękuję za profesjonalnie przygotowane warsztaty. Począwszy od miejsca, zagadnień, formy, po atmosferę. Teoria w przyswajalnej formie, podparta ćwiczeniami. To szkolenie jest z rodzaju tych, których nie chcemy kończyć. Miło jest widzieć, że Instruktor dzieli się swoim bogatym doświadczeniem chętnie, bez patrzenia na zegarek. Od początku do końca byłam zaskoczona Twoim profesjonalnym podejściem do warsztatów. Z całą pewnością jest to jedno z wielu, w którym wezmę udział bo jak uczyć się to od najlepszych. Dziękuję!"
Agnieszka Włachos, PL (RozBłyśnij, 2015)

 

 

"Profesjonalizm 100%. Ogrom wiedzy. Nic tylko brać garściami :)"
Katarzyna Lorenc-Lusa, PL (Retusz High-End  2014, RozBłyśnij  2015)

 

 

"Lepiej trafić nie mogłam. Po pierwszej lekcji nie mogłam się doczekać drugiej, trzeciej, kolejnej..... Fantastyczna ciepła, cierpliwa osoba. Nauczyciel, któremu zależy na tym, aby nauczyć. Wiedza jaką posiada jest imponująca. Myślałam, ze nauka przez internet nie będzie łatwa. Za sprawa Gosi zapomniałam, ze porozumiewamy się za pomocą komunikatora internetowego. Notatki, które otrzymałam są perfekcyjne, jak wszystko u Gosi. Dziękuje bardzo za cudowny czas oraz za przekazaną wiedzę, która jest bezcenna. "wszystko podane na tacy" Polecam!!!"
Gabriela Sokołowska,UK (Photoshop, tryb indywidualny, 2015)

 

 

"Pewnie nie raz zachwycaliście sie zdjęciami, którym perfekcji dodała doskonała obróbka w Photoshopie - ja też się takimi zachwycałam, zachwycam i zachwycać będę. Uwielbiam fotografować, ale bałam się PS'a jak diabła. Kilkakrotnie próbowałam się z nim zaprzyjaźnić, ale zawsze mnie pokonywał.  Kurs Obsługi Photoshopa dla fotografów prowadzony przez Małgosię pokazał mi że Photoshop nie taki straszny jak go malują i że można się z nim zaprzyjaźnić. Rzeczowo, profesjonalnie krok po kroku Małgosia pokazywała nam tajniki obróbki zdjęć. Wprawdzie jeszcze się z PSem nie zaprzyjaźniłam, ale już się go nie boję i nawet powolutku zaczynamy sie lubić. Małgosiu, bardzo dziękuję Ci za przekazaną wiedzę i już szykuję się na kolejny kurs z Tobą. Polecam wszystkim!"
Aneta Bachman, PL (Photoshop, 2015)

 

 

''Uczestniczyłam jak do tej pory w dwóch szkoleniach u Małgosi (Retusz Hight-End i RozBłyśnij )i na pewno wrócę na kolejne . Gosia prezentuje ogrom wiedzy ,którą w bardzo jasny i przystępny sposób przekazuje kursantom .Ma indywidualne podejście do każdego uczestnika. Dodatkowo na szkoleniu panuje bardzo miła atmosfera co jest dodatkowym plusem . Z całego serca polecam szkolenia u Małgosi"
Justyna Targosińska, PL (Retusz High-End 2015, RozBłyśnij 2015)

 

 

"Bardzo chciałam mieć lampę błyskową, ale gdy ją dostałam przeleżała w pudełku rok zanim sie odważyłam podpiąć ją do aparatu. Tak naprawde mogłam poczekać dłużej, bo i tak upływający czas nie powodował, ze nauczyłam się jej używać Pewnego dnia wszystko się zmieniło, a to dzięki Małgosi i prowadzonemu przez nią warsztatowi pt Rozbłyśnij. Warsztaty były przeprowadzone bardzo profesjonalnie, w kameralnym gronie, w kameralnym studio, gdzie Malgosia w sposob prosty i rzeczowy uczyła zasad działania lampy, pracy z nią oraz odpowiadała na wszelkie pytania rozwiewając wszystkie wątpliwości. Teraz moja lampa jest dość często podpięta do aparatu i wiem jak i kiedy jej używać. Małgosiu bardzo Ci dziękuję!"
Aneta Bachman, PL (RozBłyśnij, 2015)

 

 

"No i co mogłabym jeszcze napisać - wyjęliście mi słowa z ust Emotikon smile No to dopiszę jeszcze, że Małgosia jest świetnym nauczycielem, bardzo cierpliwym, nie obawiającym się dzielić swoją wiedzą (a ma niewątpliwie wielką), jest kompetentna, ambitna, dokładna i zaraża tym swoich uczniów. No i lubi tych swoich uczniów - nie sposób tego nie odczuwać. A w takiej atmosferze wiedza tym lepiej się przyswaja "
​Małgorzata Majewska, PL (Retusz High-End, 2014)

 

 

"Kiedy zaczynałam swoją przygodę z fotografią w 2009 roku w bardzo podstawowy sposób korzystałam z narzędzi, które oferował mi Photoshop. Oczekiwałam od siebie czegoś więcej, chciałam robić lepsze zdjęcia, mniej czasu poświęcać na obróbkę w programach graficznych. Dzięki temu, iż uczestniczyłam w warsztatach "Photoshop dla fotografów" u Małgosi Wesołowskiej usystematyzowałam swoją wiedzę oraz nabyłam poprzez praktykę wiele nowych umiejętności. Praca z Małgosią to sama przyjemność !"
Sylwia Skarbecka, PL (Retusz High-End, 2015)

 

 

 

"Bardzo polecam warsztaty z retuszu u Małgosi zarówno tym, którzy "liznęli" już temat jak i początkującym. Zajęcia są tak prowadzone, że każdy wyciągnie bardzo dużo dla siebie, niezależnie od poziomu na którym już jest. Atmosfera serdeczna, niespieszna, zawsze jest czas na pytania i wyjaśnienie wątpliwości, a program elastycznie dopasowuje się do potrzeb grupy. Warto, warto, warto."
Agnieszka Bolesta, PL (Retusz High-End, 2014)

 

 

"Każdemu pasjonacie zarówno fotografii, jak i technik obróbkowych, z całego serca mogę polecić warsztaty retuszerskie prowadzone przez Małgosię Wesołowską, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Ogrom wiedzy i talent do jej przekazywania to początek listy zalet prowadzącej. Małgosia cierpliwie, krok po kroku przeprowadziła nas po wydawałoby się bardzo skomplikowanych zagadnieniach retuszu high-end. Pierwsze samodzielne próby i wszystko stało się zrozumiałe. Był czas na rozwianie wszelkich wątpliwości i na pytania indywidualne. Warsztaty z Małgosią to czas spędzony bardzo efektywnie. Polecam jeszcze raz ! W moich planach niebawem kolejne spotkanie z Małgosią i próba ogarnięcia chociaż części jej wiedzy o Photoshopie !

Joanna Rogala, PL (Retusz High-End, 2014)

 

 

"Warsztaty obróbkowe u Małgosi Wesołowskiej to znakomite doświadczenie dla wszystkich tych, którzy już trochę Photoshopa znają. Świetnie przygotowane zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjnej, otwartość prowadzącej, jej niewątpliwy talent do przekazywania wiedzy jak i bardzo rozległa znajomość tematu, sprawiły, że bardzo rozbudowane w zakresie merytorycznym warsztaty były bardzo efektywne. Małgosia nie tylko pomagała zrozumieć zagadnienia z zakresu warsztatów, ale tez była na tyle elastyczna, że nie zostawiła żadnego, nawet najbardziej indywidualnego pytania bez odpowiedzi. Trudne techniki przestały być trudne – Małgosiu – ogromne dzięki! A warsztaty GORĄCO polecam wszystkim pasjonatom fotografii – wiedza niezbędna (mimo, że nie zawsze na co dzień wykorzystywana)!"
Marta Jankowska, PL (Retusz High-End, 2014)

 

 

"Warsztaty na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobrze przygotowane od strony merytorycznej i świetnie poprowadzone. Małgosia ma ogromną wiedzę i dar do jej przekazywania. Wszystko wytłumaczone w przystępny sposób, poparte przykładami i ćwiczeniami. Całość dopełniała miła atmosfera. Dziękuję za wspaniały i efektywny dzień!"
Agata Krupczyńska, PL (Retusz High-End, 2014)

 

 

"Na szkoleniach u Gosi materiał przekazywany jest w sposób jasny i zrozumiały nawet dla tych opornych technicznie. Wszelkie wątpliwości wyjaśniane są w sposób wyczerpujący. Poziom wiedzy Gosi jest naprawdę imponujący. Szkolenie "RozBłyśnij" to nie tylko wykład ale też praktyczne ćwiczenia zmuszające do wypróbowania wszystkiego na miejscu. Polecam!!! "
Magdalena Boruc, PL (Retusz High-End, 2014)

 

 

"Foto coaching prowadzony przez Małgorzatę to genialne rozwiązanie! Polecam każdemu kto chce usystematyzować swoją wiedzę, albo jak ja zacząć naukę od zera. Indywidualny tok i spotkania on-line pozwalają na maksymalne wykorzystanie czasu poświęconego na naukę. Po każdej naszej rozmowie miałam poczucie świetnie wykorzystanej godziny. To co dla mnie było najcenniejsze to treść idealnie dopasowana do moich potrzeb, możliwość zatrzymania się nad tym co najbardziej mnie interesowało lub sprawiało największą trudność. Dzięki temu, że po każdym spotkaniu Małgorzata przesyła podsumowanie omawianego tematu, wiedza na prawdę zostaje na dłużej. Materiały są pomocne podczas praktycznych ćwiczeń i mogę wracać do nich zawsze kiedy zapomnę jakiś szczegół."
Weronika Piotrowska, PL (tryb indywidualny, 2014)

 

 

"Warsztaty z Gosią to sama przyjemność. Bardzo duża wiedza techniczna połączona z rewelacyjnymi umiejętnościami przekazywania wiedzy. Program ułożony jest w sposób spójny i pogłębiający kolejne etapy zdobywanej umiejętności. Dodatkowo Gosia nie zostawia osób samych sobie po kursie, jest dostępna i chętnie udziela odpowiedzi na pytania."
Dorota Dabińska-Frydrych, PL (retusz High-End, 2014)


 

 

bottom of page