top of page

Szkolenia indywidualne (on-line)


To oferta dla każdego, kto potrzebuje indywidualnego podejścia, trybu i tempa nauki dostosowanego wyłącznie do swoich potrzeb.

W przypadku coachingu - program nauczania przygotowuję indywidualnie dla danego kursanta. Pracujemy nad tematami, które są interesujące dla kursanta - zarówno z osobami, które stawiają pierwsze kroki w fotografii jak i z tymi, którzy rozwijają swoją pasję już od jakiegoś czasu. 


On-line- możecie uczyć się będąc w domu, w dogodnym czasie, przy kawie lub herbacie :) Najczęściej wykorzystuję Skype - możemy dzielić pulpity naszych komputerów, zarówno omawiać zagadnienia jak i ćwiczyć je od razu.

Tematyka jest bardzo szeroka: dotycząca fotografii jako takiej, obsługi sprzętu, pracy z kolorem, ze światłem sztucznym (stałym oraz praca z lampą czyli strobing).  Możemy także pracować nad technikami obróbkowymi: Lightroom, Photoshop, Nik Effex . Metodyka nauczania nie jest zawsze taka sama, staram się dopasować ją do każdego kursanta. Jest to teoria, praktyka a także praca w formie wyzwań fotograficznych. Zadaję prace domowe :)

 

Ponieważ ta forma pracy wymaga bardzo indywidualnego podejścia, mogę niestety przyjąć tylko ograniczoną liczbę osób do programu.

Organizacyjnie:

 - lekcja trwa 60 minut + kosztuje 123zł brutto (100zł netto)
 - raz w miesiącu zliczam wszystkie godziny, wystawiam fakturę (firmy) lub paragon (os.fizyczne).
 - za zajęcia pobieram opłatę z góry, w momencie rezerwacji terminu - stali kursanci mogą uiszczać opłaty po każdej lekcji.

 - dwa razy można przesunąć zajęcia później niż 24h przed zajęciami :) - kolejne razy wymagają już zapłacenia za niewykorzystane godziny.
 - godziny ustalamy z kursantem indywidualnie w zależności od wspólnych możliwości. Nie mam niestety terminów późnowieczornych, nocnych czy weekendowych. Z osobami z innych niż moja stref czasowych, umawiam się indywidualnie w ramach możliwości. 

Zapisy i dodatkowe informacje: foto.malwa@gmail.com lub 512 688 299

bottom of page