top of page

Out of Focus - technika o ogromnych pokładach emocji i wrażliwości...

A dzisiaj dużo radości i oooooograom energii... Wyróżnienie w VII edycji Uniwersytetu AFD, s2, wyzwanie "Out of Focus".

Czasem słowa wsparcia i pochwały, zwłaszcza od fotograficznych mentorów i autorytetów, potrafią niesamowicie zmotywować do dalszej pracy i rozwoju. Dziękuję Akademia Fotografii Dziecięcej!!!

"Lekkość, piękne światło, subtelność, atrakcyjność wręcz – to jedne z wielu atutów tego kadru. Jestem kadrem absolutnie zauroczona, historia która napisana została przy pomocy techniki OOF oraz ogromnej wrażliwości autorki przemawia do widza i działa na wyobraźnię. Wykorzystanie tła ściany, zwisającej firanki, oraz linii utworzonych z ich odbicia na podłodze stworzyło efekt głębi, i powoduje, iż kadr jest mega wciągający. Kadr spokojnie mógłby stanowić formę poprawiacza jesiennego nastroju;). Autorka wykazała się zrozumieniem tematu, już na etapie samego pomysłu na kadr, jak również w momencie jego realizacji. Gratuluję!!"

http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/blog/kursy-fotografii-dzieciecej-akademii/uniwersytet-akademii-fotografii-dzieciecej/uniwer-e-v-viiig-2-s2-wyzwanie-iv-rozstrzygniecie-3/

Saturday Morning_out of focus_WIX.jpg

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page