Out of Focus - technika o ogromnych pokładach emocji i wrażliwości...

October 22, 2014

A dzisiaj dużo radości i oooooograom energii... Wyróżnienie w VII edycji Uniwersytetu AFD, s2, wyzwanie "Out of Focus".

 

Czasem słowa wsparcia i pochwały, zwłaszcza od fotograficznych mentorów i autorytetów, potrafią niesamowicie zmotywować do dalszej pracy i rozwoju. Dziękuję Akademia Fotografii Dziecięcej!!!

 

"Lekkość, piękne światło, subtelność, atrakcyjność wręcz – to jedne z wielu atutów tego kadru. Jestem kadrem absolutnie zauroczona, historia która napisana została przy pomocy techniki OOF oraz ogromnej wrażliwości autorki przemawia do widza i działa na wyobraźnię. Wykorzystanie tła ściany, zwisającej firanki, oraz linii utworzonych z ich odbicia na podłodze stworzyło efekt głębi, i powoduje, iż kadr jest mega wciągający. Kadr spokojnie mógłby stanowić formę poprawiacza jesiennego nastroju;). Autorka wykazała się zrozumieniem tematu, już na etapie samego pomysłu na kadr, jak również w momencie jego realizacji. Gratuluję!!"

 

http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/blog/kursy-fotografii-dzieciecej-akademii/uniwersytet-akademii-fotografii-dzieciecej/uniwer-e-v-viiig-2-s2-wyzwanie-iv-rozstrzygniecie-3/

 

 

Please reload

Featured Posts

Jak zrobić "matowe" zdjęcia, obróbka fotografii "z mgiełką"...

September 19, 2014

1/3
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

Copyrights ©  Małgorzata Wesołowska

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now